Par Mums

Kompānija ir dibināta 1949.gadā, un agrāk bija pazīstama kā „Rīgas dīzeļbūves rūpnīca”. Kopš 1995.gada (pēc reorganizācijas un privatizācijas) – SIA “RĪGAS DĪZELIS DG”.

Uzņēmumam ir sekojošas ražotnes: mehāniskā apstrāde, metināšana, agregātu montāža , krāsošana un izmēģināšanas stacija ar visām nepieciešamām slodzes un pārbaudes iekārtām. Pašu konstruktoru birojs veic agregātu un viņu vadības sistēmu projektēšanu, t.sk. nodrošina arī pasūtītāju nestandarta un specifiskas prasības, pielāgojot savas iekārtas jebkuram objektam. Rūpnīca ražo automatizētus dīzeļu un gāzes elektroģeneratorus uz Eiropas klases dzinēju bāzes: DEUTZ, Scania, John Deere, Mitsubishi, Lombardini un citu. Meitas uzņēmums SIA “DESETRA” veic agregātu tirdzniecību Baltijas valstīs, viņu montāžu pasūtītāja objektos un servisa apkalpošanu. “DESETRA” ir vairāku Eiropas pazīstamu dīzeļu ražotāju autorizēts servisa dīleris un nodrošina kvalitatīvu apkopi, remontu kā “RĪGAS DĪZELIS” agregātiem, tā arī šo agregātu sastāvā izmantotiem dīzeļiem. Speciālisti ir sertificēti.

Rūpnīcas kvalitātes vadības sistēmas atbilstība ISO9001:2008 standartam ir apliecināta ar DNV-GL sertifikātu. Ir arī citi dažadu valstu specialo nozaru un kuģu reģistru sertifikāti. Regulāri rūpnīcā tiek veiktas šo reģistru pārstāvju kvalitates sistēmas inspekcijas un produkcijas periodiskās izmēģināšanas pārbaudes.

Aptuveni 95% saražotās produklcijas tiek eksportēts. Eksporta ģeogrāfija ir plaša: 29 pasaules valstis.