Jaunumi 2017 gads

6 oktobris 2017

"Rīgas Dīzelis DG" piedalījās izstādē NEVA-2017

Starptautiskā izstāde un konference NEVA norisinājās  izstāžu kompleksā "Ekspoforums". Vairāk nekā 480 uzņēmumi no 32 valstīm prezentēja savu produkciju izstāžu ekspozīciju ietvaros. 

"Rīgas Dīzelis DG" stendā  tika izradītas iekārtas, kuras piesaistīja lielu daļu apmeklētāju uzmanību. Stendā tika izradītas trīs iekārtas:

1. Kuģu papīlgdīzeļģenerators EM28RDS (28kW @ 1500 apgr./min), ar  Rīgas Dīzelis 4RD3.1TMG dīzeļdzinēju un Stamford ģeneratoru;

2. Kuģu  avārijas dīzeļģenerators E14RDS (14kW @ 1500 apgr./min), ar  Rīgas Dīzelis 2RD2.3MG dīzeļdzinēju un Stamford ģeneratoru;

3. Kuģu dīzeļreduktors PM56RDS, ar Rīgas Dīzelis 4RD2.3TM dīzeļdzinēju  un ZF45-1 reduktoru;

Izstādes laikā apmeklētāji varēja iepazīties ar jauno produktu klāstu un dīzeļreduktoru agregātiem ar “Rīgas Dīzelis” ražoto  dīzeļdzinēju.

"Rīgas Dīzelis" vadošie speciālisti - dizaineri, inženieri un projektu vadītāji – visas dienas ir strādājuši izstādē un konsultēja apmeklētājus par visiem interesējošiem jautājumiem, kas skar mūsu uzņēmuma darbību un tā ražotām iekārtām.

Piedalīšanās izstādē "RIGAS DIZELIS" palīdzēja izveidot jaunus biznesa kontaktus un stiprināt saites ar jau esošiem klientiem. Vēlamies no sirds pateikties viesiem, kas apmeklēja uzņēmuma stendu un izrādīto interesi.

Stenda "Rīgas Dīzelis" kopējais skats izstādē NEVA-2017 

“Rīgas Dīzelis” komanda izstādē NEVA-2017

Projekts īstenots sadabībā ar:

Eiropas Reģionālās attīstības fonda

3.2.1.2 pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana"

„ SIA “RĪGAS DĪZELIS DG” izstādes apmeklējums Sanktpēterburgā”


visas ziņas