Jaunumi 2018 gads

14 septembris 2018

"Rīgas Dīzelis" piedalījās izstādē SMM Hamburg 2018

"Rīgas Dīzelis DG" uzņēmums piedalījās Starptautiskajā  kuģu būves, kuģošanas un ostu darbību izstādē "SMM Hamburg 2018", kura notika no 4. līdz 7. septembrim 2018.gadā, Hamburgā.

Starptautiskā izstāde SMM Hamburg pievērš visu galveno zīmolu un starptautisko kuģubūves industrijas galveno spēlētāju uzmanību.

"Rīgas Dīzelis DG" stendā  tika izradītas iekārtas, kuras piesaistīja lielu daļu apmeklētāju uzmanību. Stendā tika izradītas trīs iekārtas:

1. Kuģu papīlgdīzeļģenerators EM28RDS (28kW @ 1500 apgr./min), ar  Rīgas Dīzelis 4RD3.1TMG dīzeļdzinēju un Stamford ģeneratoru;

2.Kuģu papīlgdīzeļģenerators EM296S13S (296kW @ 1500 apgr./min), ar  Scania DI13M dīzeļdzinēju un Stamford ģeneratoru;

"Rīgas Dīzelis" vadošie speciālisti - dizaineri, inženieri un projektu vadītāji – visas dienas ir strādājuši izstādē un konsultēja apmeklētājus par visiem interesējošiem jautājumiem, kas skar mūsu uzņēmuma darbību un tā ražotām iekārtām.

Piedalīšanās izstādē "RIGAS DIZELIS" palīdzēja izveidot jaunus biznesa kontaktus un stiprināt saites ar jau esošiem klientiem. Vēlamies no sirds pateikties viesiem, kas apmeklēja uzņēmuma stendu un izrādīto interesi.

Stenda "Rīgas Dīzelis" kopējais skats izstādē SMM-2018


Projekts īstenots sadarbība ar:

Eiropas Reģionālās attīstības fonda

3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana"

 SIA “RĪGAS DĪZELIS DG” izstādes apmeklējums Hamburgā


visas ziņas